Go to content
stánek

SCCR bodovala na veletrhu Holiday World. Získala hned dvě ocenění

Středočeská centrála cestovního ruchu, která propaguje turistické možnosti regionu, získala na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a turistiky Holiday World dvě významná ocenění. V kategorii „Nejpůsobivější expozice nad 100 m²“ vybojovala 2. místo a v kategorii „Nejzajímavější propagační materiál“ si odnesla ocenění nejvyšší, 1. místo za image brožuru s názvem Střední Čechy.

Nová expozice středních Čech, která byla představena o uplynulém víkendu v pražských Letňanech, předvedla rozmanitý charakter a kouzlo regionu. Nesla se v duchu tradic a zájemcům ukázala, že ve středních Čechách mají příležitost nejen něco vidět, ale také zažít. Návštěvníci veletrhu mohli střední Čechy poznat prostřednictvím poutavých vizuálů, propagačních materiálů, ukázky sklářství a knihtisku, ochutnávky regionálního vína a piva nebo ražby mincí. V rámci expozice poskytly vlastní propagační materiály a mapy i jednotlivé oblastní organizace středních Čech nebo příspěvkové organizace z oblasti kultury.

„Je to pro nás velký úspěch. Ukazuje se, že naše snaha propagovat region nezůstává bez povšimnutí. O inovativní a kreativní přístup, kterým střední Čechy prezentujeme, se snažíme dlouhodobě,“ uvedl Jakub Kulhánek, ředitel Středočeské centrály cestovního ruchu.

Rozmanitost a přitažlivost kraje předvedla také image brožura, která získala 1. místo v kategorii Nejzajímavější propagační materiál. Atraktivně zpracovaná brožura zachycuje 50 turistických cílů ve středních Čechách, které musí mít na svém bucket listu každý turista. „Ocenění nepochybně přispěje k dalšímu zviditelnění regionu a naší práce,“ dodal Jakub Kulhánek.

Více o vítězné brožuře a dalších propagačních materiálech najdete zde.

Tisková zpráva ke stažení zde.