Go to content
Úvodní fotka

Veletrhy a prezentace

Poslední lednový víkend bude celý areál výstaviště v Drážďanech tradičně ve znamení dovolené, dobrodružství a kempování. Ve čtyřech halách se představí témata jako kempování, karavaning a volný čas v pohybu, bezstarostné cestování, lázeňská turistika nebo aktivní dovolená a zájezdy do exotických zemí. Veletrhu se účastníme na stánku agentury CzechTourism.

Míříme do Mnichova! V rámci největšího bavorského veletrhu volnočasových aktivit a cestovního ruchu, který se uskuteční v termínu 14.-18. února 2024, na naši destinaci střední Čechy narazíte i na stánku CzechTourism!

Prostory mnichovského výstaviště v šesti halách představí nejen nabídku destinačních společností, ale i aktuální nabídku cestovních kanceláří, agentur či kempů. Dalšími tématy jsou také dovolená s karavanem, outdoorové a vodní sporty nebo fitness a cyklistika. Souběžně probíhá veletrh Münchner Auto Tagen.

Veletrh cestovního ruchu Fiets en Wandelbeurs v Utrechtu je každoroční událost, která přitahuje milovníky cyklistiky a pěší turistiky z celého světa. Tato akce slouží jako ideální platforma pro prezentaci nových turistických tras, outdoorového vybavení a inspirativních cestovatelských příběhů.

Na veletrhu mohou návštěvníci objevit různé cyklistické a pěší destinace, získat informace o nejnovějších technologiích a vybavení pro své dobrodružství a setkat se s odborníky v oboru. Workshopy, přednášky a interaktivní prezentace nabízejí příležitost sdílet zkušenosti a získat nové tipy pro plánování vlastních dovolených na kole či pěšky.

32. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky se uskuteční v termínu 15.-17.03.2024 tradičně v prostorách PVA EXPO PRAHA.
Nebudou chybět ani turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, zástupci cestovních kanceláří a agentur nebo přímo turistických cílů.