Go to content
Úvodní fotka

Veletrhy a prezentace

Veletrh WTM London je jednou z největších obchodních událostí roku v cestovním ruchu. Na WTM mají přístup pouze návštěvníci z řad odborné veřejnosti, zahajovací den pak bývá vždy vymezen jen pro pozvané hosty. Veletrh probíhá formou B2B schůzek, které se domlouvají s nákupčími prostřednictvím webového portálu veletrhů. SCCR má tak jedinečnou možnost reprezentovat Středočeský kraj se svou širokou nabídkou incentivních aktivit v blízkosti Prahy, což pravidelně bývá nákupčími velice dobře kvitováno.

Veletrh v době před rokem 2020 patřil mezi nejvýznamnější akce města Lipska a spolkové země Sasko. Prezentace na veletrhu je vhodná pro zástupce regionů či měst i komerčních subjektů, kteří mají během 5 dnů možnost oslovit návštěvníky veletrhu ze spolkové země, která je nejsilněji zastoupena mezi německými turisty v ČR.

31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky se uskuteční v termínu 17.-19.03.2023 tradičně v prostorách PVA EXPO PRAHA.
Nebudou chybět ani turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, zástupci cestovních kanceláří a agentur nebo přímo turistických cílů.