Go to content
Úvodní fotka

Veletrhy a prezentace

Střední Čechy filmová kancelář se zúčastní KVIFF 2024. Tato událost nejenže poskytuje prostor k prezentaci činnosti Středočeské centrály cestovního ruchu a její filmové kanceláře, ale také představuje příležitost k navázání nových kontaktů s dalšími profesionály v oboru, včetně producentů, scénáristů a dalších regionálních filmových kanceláří.

Veletrh cestovního ruchu Plzeňského kraje je jedním z největších mezinárodních veletrhů cestovního ruchu v tuzemsku. Běžně jej navštěvuje 12.000 lidí a účastní se ho více než 140 vystavovatelů z řad organizací destinačních managementů, cestovních kanceláří a agentur a dalších subjektů působících na poli cestovního ruchu.

Střední Čechy filmová kancelář se zúčastní filmového festivalu Finále Plzeň. Tato událost poskytuje prostor k prezentaci činnosti Středočeské centrály cestovního ruchu a její filmové kanceláře. V rámci festivalu se v plánu účast i na pravidelném setkání regionálních filmových kanceláří s Czech Film Commission a Asociací producentů v audiovizi.