Go to content
Úvodní fotka

Vzdělávání

Nejen naše vědomosti, ale především vaše znalosti z oblasti cestovního ruchu, marketingu a případně dalších zajímavých oblastí jsou pro nás důležité. A proto se snažíme, aby námi zajištěná školení a workshopy byly zábavné přínosné a také praktické. Stačí si jen vybrat!

Geopark Kraj blanických rytířů vás zve na konferenci u příležitosti 10. výročí založení národního geoparku na Podblanicku.

Do nitra Čech bude probíhat ve dnech 17. a 18. října 2024 a nabídne dvoudenní program plný konferenčních příspěvků spolu s terénní exkurzí do lokalit geoparku. Konference se ohlédnutí za dosavadní existencí geoparku a na programu bude mezioborové setkání a sdílení poznatků o geologickém, přírodním a kulturním dědictví geoparku Kraj blanických rytířů.

Svoje příspěvky můžete přihlašovat do 31. května na emailovou adresu katerina.cervenkova@csop.cz nebo na telefonním čísle 777 800 461.

Konference bude probíhat v prostorách Podblanického ekocentra ČSOP Vlašim v ulici Pláteníkova 264. Ubytování je možné zajistit přímo na místě.