Go to content
Úvodní fotka

Vzdělávání

Nejen naše vědomosti, ale především vaše znalosti z oblasti cestovního ruchu, marketingu a případně dalších zajímavých oblastí jsou pro nás důležité. A proto se snažíme, aby námi zajištěná školení a workshopy byly zábavné přínosné a také praktické. Stačí si jen vybrat!

Agentura CzechTourism realizuje ve spolupráci se společností Google vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V pořadí již osmým kurzem se budeme zabývat tématem Digitální strategie pro firmy.

Digitál je král a vy se během školení dozvíte, jak by měl fungovat na maximum, třeba díky účinné strategii. Projdete si principy vstupních analýz, obsahu komunikace a kanálů. A možná že vymyslíte i kreativní cesty, jak zaujmout vaše potenciální zákazníky.

Školení povede Milan Markovič, člověk s vášní pro digitální strategii a brand-building a zároveň dvojnásobný Google Certified Trainer. Své znalosti a bohaté zkušenosti uplatňuje při strategickém poradenství, mentoringu a přednáškách. Je lídrem agentury Effectix na Slovensku, kde vede tím 25 specialistů na SEO, PPC, sociální média a kreativu. Její parketou je pomoc domácím a zahraničním značkám – zorientovat se v datech, pochopit složité problémy jednoduchou perspektivou a následně vytvářet kampaně, které fungují.

Obsah je přizpůsobený potřebám profesionálům v cestovním ruchu, DMO a destinacím.

Účast na školení je bezplatná.

Registrace účastníků zde.

Školení je součástí série kurzů pořádaných agenturou CzechTourism ve spolupráci se společností Google, tzv. Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google.

Dne 7.12.2022 v čase 9:00-11:30 se uskuteční druhý vzdělávací seminář pro poskytovatele služeb v oblasti venkovské turistiky. Tentokrát bude seminář zaměřený na téma marketingu v krizových časech.

Semináře se můžou zúčastnit i necertifikované subjekty za poplatek 1000 Kč, pro certifikované subjekty je účast zdarma.

Pozvánku k semináři a více informací naleznete pod tímto odkazem.

Jak správně řídit diskusi? Jak využívat metody kreativního řešení úloh? Jak moderovat pracovní poradu? Toto interaktivní setkání nabízí nemálo užitečných přístupů. V předvánočně uvolněné náladě se podíváme na to, jak vést pracovní skupinu od malých porad až po strukturovanou facilitaci větších projektů.

Školení? Trénink? Workshop? Přednáška? Nechte se překvapit! Nicméně, slovenská lektorka, mentorka a facilitátorka Alexandra Kello zažila za 20 let v branži mnoho situací, které byli nejen náročné, ale také plné radosti z kreativního přístupu.

Obsah je přizpůsobený potřebám profesionálům v cestovním ruchu, DMO a destinacím.

Účast na školení je bezplatná.

Registrace účastníků zde.

Školení je součástí série kurzů pořádaných agenturou CzechTourism ve spolupráci se společností Google, tzv. Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google.